SVATBY NA STATKU KLOUBEK

separator

Jedna z nejoblíbenějších společenských akcí, které se na statku Kloubek pořádají, jsou svatby. Svatbou na našem statku se rozumí, že snoubenci mají od pátku odpoledne do neděle pronajatý celý statek. V pátek si statek, hlavně stodolu vyzdobí dle svého vkusu. V sobotu velmi často na statku probíhá i svatební obřad a po svatebním obřadu je ve stodole svatební hostina. V neděli ráno hosté posnídají, pomohou uklidit svoji výzdobu. Naší filosofií je , že my půjčujeme snoubencům náš statek se zařízením a ostatní služby si zařizují snoubenci podle svého.

ZAREZERVUJTE SI POKOJ!

separator

Zkontrolujte dostupnost v našem rezervačním portálu a rezervujte si u nás pobyt!

VÍCE INFORMACÍ

DALŠÍ VYŽITÍ NA STATKU

separator

Co máte dále k dispozici?

Kromě apartmánů mají hosté k dispozici jídelnu, kde se připravují na přání hostů snídaně. Z jídelny projdete do společenské místnosti, kde je hostům k dispozici biliár a stůl na stolní tenis. Hosté mohou také využít vířivku nebo infrasaunu ve místnosti wellness.

Nedílnou součástí statku je zatrávněný dvůr s biojezírkem, ve kterém plavou barevní karásci. K dispozici hostům za poplatek je také velký grill. Ze dvora vejdete do stodoly, jejíž součástí je bylinková zahrada.

WELLNESS

V přízemí objektu „Stáj“ je místnost, kterou nazýváme wellness, kde je vířivka pro 4 osoby, infrasauna pro 4 osoby, sprchový kout a WC.

ZASEDACÍ MÍSTNOST

V 1. patře objektu „Stáj“ je zasedací místnost cca 60 m2, ve které je možno připravit stoly pro cca 50 lidí. Tuto místnost je možné využít pro školení, pro menší svatby (do 50 hostů), pro rodinná setkání nebo pro přenocování hostů na vlastních karimatkách.